Про нас

Разом відкриваються можливості - разом можна відпочити і заощадити

Якщо Ви хочете з користю для себе провести свою відпустку, побувати в нових країнах і відпочити на узбережжі теплого моря, а також і заощадити на цьому, то ми допоможемо реалізувати ці мрії. Наш сервіс дозволяє кожному клієнту заощадити близько 30-50% від вартості звичайної туристичної поїздки практично в будь-яку точку світу. При цьому ми пропонуємо реальні і надійні тури, якими вже скористалися сотні людей.

У чому суть програми Razzom

В першу чергу, вона розрахована на сімейні пари без дітей, або ж самотніх людей, яким ми самостійно підберемо відповідних попутників, запропонувавши найбільш оптимальний варіант відпочинку. Також можна виділити наступні переваги програми Razzom:

  • Всі витрати на поїздку розділяються між її учасниками, що дозволяє отримати відчутну економію, здобувши при цьому весь спектр емоцій від нових вражень.
  • Велика картотека бажаючих відправитися в подорож дозволяє підібрати Вам компаньйона з однаковими інтересами та уподобаннями.
  • Щоб скористатися нашою пропозицією, достатньо залишити заявку на сайті, додавши себе тим самим в загальну базу користувачів, з якої і формуються пари для поїздок.

Додатково зазначимо, що групи для подорожей формуються за формулами 1 + 1 та 2 + 2. В обох випадках це можуть бути як змішані, так і одностатеві компанії, все за бажанням клієнтів. Також окремо підбираються попутники для пар без дітей.